Laravel Nedir, Ne İşe Yarar?

Laravel Nedir, Ne İşe Yarar?

  • Admin

Laravel Nedir, Ne İşe Yarar?

Laravel, sistemler üzerinde uygulamaları geliştirmek amacıyla kullanılan kod yazılım sistemidir. Birçok gelişmiş özelliği içerisinde barındıran bu sistem sayesinde pek çok faydalı kod sistemlerine yardımcı olur. Geniş bir kitle tarafından kullanılan bu sistemin sloganı ve yazılımların PHP açılımıdır. Sistemsel kullanımda öğrenilmesi oldukça kolay olan bu sistem birçok kişi tarafından tercih edilir.

Her alanda kişi ve kişiler bu sistemi kullanılarak sade kodlar yazarak büyüklü küçüklü uygulamaların geliştirilmesine ve uygulamaların daha kaliteli olmasını sağlayan kodlar yazar. Bu sistem sayesinde sade kodlar yazarak büyüklü küçüklü uygulamalar geliştirilir. İster bireysel olarak isterse proje amaçlı yazılan uygulamalarda kurumsal bir uygulama adına sahip olan bu sistem sayesinde uygun olan sistemleri düzenleyebilirsiniz.

Kolay ve hızlı bir şekilde sitenin tasarımını yapabilirsiniz. Açık kod kaynaklı bu sisteme sahip olan sistemlerin geliştiricileri tarafından kullanılabilir. Bu sistem ve gereksinimlere sahip olmanız için bazı belirli işlemleri bilmeniz gerekir. Açık kaynaklı bir koda sahip olan MVC yapısına sahip olan bu sistem profesyonel ve geliştiriciler tarafından kullanılır.

Son Yazılarımız